Contact

WAFELBAKKERIJ Dimabel BV

JAAGPAD 8

B-8900 IEPER


Tel.   +32 (0) 57 33 85 88

BESTELLINGEN 

order@dimabel.be


Didier Clarisse

CEO - Bestuurder - General Manager  

R&D | Innovation | Productie | Algemeen management 

didier@dimabel.be

*

Alex Leupe

Bestuurder

Marketing | MarCom | Business development | Key Accounts | Sales International Sales | Innovation  

alex@dimabel.marketing

*

Stefanie Vandamme

HR Management 

stefanie@dimabel.be

*

Shauni Pover 

Order management | Interne Verkoop | Administratie | Transport | Aankoop | Verpakkingen | Credit Management

office@dimabel.be 

*             

Seppe Casteleyn

Quality management | HACCP-IFS | Certificatie | Datamanagement | Verpakkingen | Klachten                                        

quality@dimabel.be

*

Lisa Clarisse

Office  Management | Management Assistance | Credit Management | Datamanagement

admin@dimabel.be



Ligging

Google Maps Generator by embedgooglemap.net
Sitemap Privacy beleidCookiebeleidCookies instellencreated by PopCom