Contact

WAFELBAKKERIJ Dimabel BV

JAAGPAD 8

B-8900 IEPER


Tel.   +32 (0) 57 33 85 88

-

INFORMATIE - AANVRAGEN - PRIJSOFFERTES - TENDERS

info@dimabel.be 

-

BESTELLINGEN 

order@dimabel.be

-

KLACHTEN

complaints@dimabel.be┬ 


Didier Clarisse

CEO - Bestuurder - General Manager  

R&D | Innovation | Productie | Algemeen management 

didier@dimabel.be

*

Alex Leupe

Bestuurder

Marketing | MarCom | Business development | Key Accounts | International Sales | Innovation  

alex@dimabel.marketing

*

Stefanie Vandamme

Management Assistant & Office Management 

Order management | Administratie | Internal sales  

stefanie@dimabel.be

*

Shauni Pover 

Order management | Administratie | Transport | Aankoop | Verpakkingen

office@dimabel.be 

*

Niel Charles 

Administratie | Transport | Assistentie Quality & Productie | Klachten 

dimabel@dimabel.be 

*             

Samantha Deniere 

Quality management | HACCP-IFS | Certificatie | Datamanagement | Verpakkingen | Klachten                                        

quality@dimabel.be

*

Virginie Huet

Productie management

productie@dimabel.be


Contactformulier

Voornaam:*
Naam:*
E-mail:*
Adres:
Postcode:
Stad:*
Land:*
Bedrijf:
Telefoon:*
Opmerkingen:*
Spam controle*

Ligging

Google Maps Generator by embedgooglemap.net
Sitemap Privacy beleidCookiebeleidCookies instellencreated by PopCom